Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

TOP

Nejlepší tipy na dovolenou aneb kam vyrazit a nelitovat

Nejlepší tipy na dovolenou aneb kam vyrazit a nelitovat

Přemýšlíte, kam v letošním roce vyrazíte na dovolenou? Hranice jsou již dlouho otevřené, možností je dostatek, ale vybrat si z nekonečného množství zájezdů je čím dál těžší. Po Evropě pod stan nebo letecky na druhý konec světa? Ve spolupráci s cestovní kanceláří Nomád vám přinášíme tipy na nejžádanější dovolenkové destinace. Vyrazit za poznáním můžete do Japonska, ale i na Filipíny či do KLDR.

Japonsko

Ať už vás do země vycházejícího slunce přivede nádherné jaro, známé srpnové festivaly či hýřivé barvy podzimního listí, Japonsko ve vás zanechá hlubokou stopu. Kolébka nejmodernější techniky i historických tradic, ostrovy s množstvím aktivních sopek a skvělé jídlo. Vrcholem vašeho pobytu může být výstup na posvátnou horu Fudži. Pokud se rozhodnete pro nabídku cestovní kanceláře Nomád, můžete si zvolit navštívená místa i délku cesty podle svých preferencí. Několik variant zájezdů umožňuje výběr každému.

Francouzská Polynésie

Přesně na druhé straně světa leží legendami opředené ostrovy lásky, opěvované mnoha umělci. Ztracený ráj už asi nenajdete, ale své kouzlo ostrovy neztratily. Fotogenické ostrovy s bujnou tropickou zelení, majestátní hory vnitrozemí, bílé pláže a laguny desítek tyrkysových odstínů, zvou k potěše těla i ducha. Domorodci vás nakazí pomalým životním rytmem, kterého se nebudete chtít vzdát. Uchvátí vás smyslné tanečnice či tetovaní válečníci. Návštěvu Francouzské Polynésie lze na jaře i na podzim spojit s výletem na Velikonoční ostrov.

Filipíny

Krása strmých hor, průzračné vody moře s barevnými korály, rýžové terasy a milí lidé, to je jen stručný výčet filipínských lákadel. Nízká úroveň místních cen je příjemným bonusem, který dovolenou výrazně zpříjemní. Lákavý a osvěžující koktejl, který zatím neochutnávají davy. Jarní, podzimní a Silvestrovský termín vám umožní utéct na chvíli nepříjemné české zimě do tepla Filipín.

KLDR

Pokud jste někdy chtěli cestovat v čase, pojeďte do KLDR. Jedna z nejizolovanějších zemí světa, přísně střežená hranice s Jižní Koreou a stalinská atmosféra 50. let vás nenechá na pochybách. Ohromí vás sto tisíc cvičenců na nejmasovějším představení světa Arirang. Jako individuální návštěvník se do KLDR nedostanete a organizovanou cestu nabízí na českém trhu pouze dvě cestovní kanceláře – Nomád je jedna z nich.

Evropa

Za odpočinkem a nezapomenutelnými zážitky člověk nemusí hned letět na druhý konec světa. Nepřeberné možnosti nabízí i evropské země. Ať už vyrazíte za kompletním poznáním Islandu, budete se koupat na plážích Azurového pobřeží, prošlapete boty při turistice ve Švýcarsku nebo sjezdíte na kole křížem krážem Holandsko, vezměte si s sebou dobrou náladu. A pokud vyrazíte s Nomádem, nashledanou na cestách!

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist

NAVRCHOLU.cz