Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

TOP

Co čekat od úvěry bez registru

Je pravda, že banky snad do jedné zjišťují, zda žadatel o půjčku nemá nějaké záznamy v registru dlužníků. Jakmile zde existuje záznam – nezaplacená pohledávka, odmítají peníze půjčit. Pokud tedy neposkytnou úvěr banky, může se zájemce o úvěr obrátit i na firmy s.r.o. a další poskytovatele nebankovních úvěrů. Většina poskytovatelů úvěrů již na svých webových stránkách uvádí, že poskytují např. úvěr bez registru, úvěr bez nahlížení/náhledu do registru apod.. Tyto slovní fráze tedy můžete využít při svém hledání. Jistě naleznete i více jak 10 firem. Měli byste jistě porovnat všechny nabídky, kontaktovat firmy, například emailovou zprávou a nebo telefonicky s prosbou o detaily. Důležité je znát, že kromě samotných splátek bude potřeba firmě platit i úroky. Čím déle půjčka online trvá, tím více se na úrocích zaplatí.

Firmy nebankovní, které poskytují úvěry bez registru však musí mít určitou jistotu, že nepůjčí někomu, kdo by jim peníze nemohl zpět zaplatit. Z tohoto důvodu většina firem poskytující půjčky vyšších finančních obnosů vyžaduje zástavu nemovitosti. Zastavení nemovitosti neznamená, že by vše přecházelo na věřitele, zákazník by musel vystěhovat dům a podobně. Zástava nemovitosti je pouze administrativní úkon provedený v katastru nemovitostí. Věřiteli (firmě) zajistí převod nemovitosti z dlužníka na firmu, pokud dlužník nedostojí svých závazků splácení peněz podle úvěrové smlouvy (nebo jinak nazvané listiny, podepsané oběma stranami při poskytnutí úvěru).

Jak je tedy vidět, úvěr bez registru může být závažný krok, který je potřeba promyslet a dělat odpovědně, s důvěryhodnou úvěrovou firmu. Zájemce o úvěr a vlastně jakýkoliv jiný produkt by neměl nikdy zapomenou ještě před sjednáním půjčky přečíst důkladně všechny podmínky smlouvy a také zjistit recenze / zkušenosti klientů dané firmy. Může si tak ušetřit peníze a starosti.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist

NAVRCHOLU.cz